1 |
DAVID BOGIE
KEVIN RAE |
10 |
MITSUBISHI LANCER EVO 9 |
SF4 - Twiglees - Finish |
OFF ROAD |
2 |
JIMMY GIRVAN
MIKE RAMSAY |
12 |
SUBARU IMPREZA |
SF6 - Ae East - Finish |
ROLLED |
4 |
WILLIAM BONNIWELL
NEIL EWING |
11 |
SUBARU IMPREZA |
TC5 - Ae West - Arrival Control |
MECHANICAL |
7 |
ANDY HORNE
JIM HOWIE |
12 |
DAM 4100 GTI |
TC1B - Heathhall - Service A Out |
ACCIDENT DAMAGE |
8 |
REAY MACKAY
ROBERT MACDONALD |
12 |
MG METRO 6R4 |
SF1 - Kinharvie - Finish |
DRIVESHAFT |
10 |
CALUM MACKENZIE
ALAN CLARK |
8 |
FORD ESCORT |
SF4 - Twiglees - Finish |
OFF ROAD |
13 |
RICHARD CATHCART
MARTIN BRADY |
10 |
SUBARU IMPREZA |
SF4 - Twiglees - Finish |
STOPPED IN STAGE |
14 |
JIM CARTY
IAN FRASER |
11 |
SUBARU WRC |
SF6 - Ae East - Finish |
OFF ROAD |
15 |
JOHN CRAWFORD
IAN SIMPSON |
8 |
FORD ESCORT |
SF6 - Ae East - Finish |
OTL |
19 |
SHAUN SINCLAIR
CHRIS HAMILL |
10 |
MITSUBISHI LANCER EVO 9 |
SF4 - Twiglees - Finish |
MECHANICAL |
35 |
GORDON ALEXANDER
IAN CLARK |
12 |
MITSUBISHI LANCER EVO 1 |
SF6 - Ae East - Finish |
OTL |
37 |
SANDY ARBUTHNOT
SEAN DONNELLY |
12 |
MG METRO 6R4 |
SF1 - Kinharvie - Finish |
MECHANICAL |
40 |
STUART MCQUEEN
NEIL SHANKS |
10 |
MITSUBISHI LANCER EVO 9 |
TC4A - Heathhall - Service B In |
GEARBOX |
42 |
DOUGLAS GILBERT
DAVID ANDERSON |
12 |
MITSUBISHI LANCER EVO 4 |
TC1B - Heathhall - Service A Out |
TRANSMISSION |
45 |
HARRY HUNT
KRIS KILLOP |
7 |
FORD FIESTA |
SF6 - Ae East - Finish |
OTL |
48 |
MIKE STEPHENSON
COLIN BURLEY |
9 |
FORD ESCORT |
TC1 - Kinharvie - Arrival Control |
OFF IN DITCH |
49 |
FRASER MACNICOL
KEITH BOA |
12 |
MITSUBISHI LANCER EVO 2 |
SF4 - Twiglees - Finish |
OFF ROAD |
59 |
LEE HASTINGS
BRIAN FINDON |
12 |
SUBARU IMPREZA |
SF3 - Castle O'er - Finish |
GEARBOX |
63 |
GORDON STODDART
ALASTAIR LOGAN |
12 |
SUBARU IMPREZA |
SF6 - Ae East - Finish |
TRANSMISSION |
70 |
RAYMOND KENNEDY
DAVID MURRAY |
12 |
MAZDA 323 4X4 |
SF3 - Castle O'er - Finish |
MECHANICAL |
71 |
BRIAN ROSS
DONALD JOHNSTONE |
12 |
MITSUBISHI LANCER EVO 3 |
SF3 - Castle O'er - Finish |
MECHANICAL |
72 |
ADAM TAYLOR
SIMON MILLS |
7 |
SEAT IBIZA |
SF5 - Ae West - Finish |
MECHANICAL |
74 |
ALISTAIR GINLEY
KIM BAKER |
10 |
SUBARU IMPREZA N11 |
SF6 - Ae East - Finish |
OFF ROAD |
78 |
MARK MCCULLOCH
CRAIG WALLACE |
4 |
VAUXHALL CORSA |
SF1 - Kinharvie - Finish |
OFF ROAD |
80 |
JONATHAN SMITH
MICHAEL HENDRY |
5 |
PEUGEOT 205 GTI |
TC3 - Castle O'er - Arrival Control |
OFF IN DITCH |
86 |
GARRY PEARSON
ROSS HYND |
3 |
PEUGEOT 205 |
SF2 - Heathhall - Finish |
DRIVESHAFT |
87 |
ROSS CHALMERS
PETER MACINNES |
3 |
PEUGEOT 205 |
TC1B - Heathhall - Service A Out |
SUSPENSION |
88 |
GRAEME SCHONEVILLE
STUART LOUDON |
3 |
PEUGEOT 205 GTI |
SF1 - Kinharvie - Finish |
DRIVESHAFT |
89 |
DOUGAL BROWN
CALUM MACLEOD |
3 |
TALBOT SUNBEAM |
SF1 - Kinharvie - Finish |
LOST WHEEL |
90 |
JAMES ROBERTSON
MIKE ROLLO |
4 |
CITROEN C2 |
TC4A - Heathhall - Service B In |
GEARBOX |
103 |
TAM BROWN
MIKE CURRY |
3 |
PEUGEOT 205 |
SF4 - Twiglees - Finish |
OFF ROAD |
110 |
MIKE RAE
CHRIS MACAULAY |
2 |
MG ZR |
TC1 - Kinharvie - Arrival Control |
DRIVESHAFT |
111 |
GREG POLLOCK
BRIAN MCCLELLAND |
2 |
VAUXHALL CORSA |
TC4 - Twiglees - Arrival Control |
MECHANICAL |
113 |
SCOTT GRANT
DANIEL JOHNSTONE |
4 |
PEUGEOT 206 |
SF1 - Kinharvie - Finish |
OFF ROAD |
115 |
MOHAMMED THAARIQUE FAZAL
RICHARD CROZIER |
3 |
PEUGEOT 205 GTI |
SF1 - Kinharvie - Finish |
OFF ROAD |