2 |
JOCK ARMSTRONG
KIRSTY RIDDICK |
12 |
SUBARU IMPREZA |
SF4 - Craigend Hill - Finish |
OFF ROAD |
5 |
ANDY HORNE
JIM HOWIE |
12 |
DAM 4100 GTI |
SF4 - Craigend Hill - Finish |
MECHANICAL |
10 |
REAY MACKAY
ROBERT MACDONALD |
12 |
SUBARU IMPREZA WRC |
TC6B - Huntly New Auction Mart - Service B Out |
GEARBOX |
16 |
JIM CARTY
IAN FRASER |
11 |
SUBARU IMPREZA WRC |
TC8 - Monaughty - Arrival Control |
MECHANICAL |
31 |
GORDON SMITH
DAVID O'BRIEN |
12 |
FORD ESCORT RS COSWORTH |
TC3 - Rosarie - Arrival Control |
DRIVE SHAFT |
33 |
BRIAN WATSON
CAROLINE WILL |
12 |
MITSUBISHI LANCER EVO 9 |
TC3 - Rosarie - Arrival Control |
OIL LEAK |
35 |
ALASDAIR S GRAHAM
KENNY MCGUIRE |
4 |
VAUXHALL CORSA |
TC7 - Backstripes - Arrival Control |
MECHANICAL |
36 |
JOHN MACCRONE
MARTIN MACCABE |
4 |
HONDA CIVIC TYPE R |
SF8 - Monaughty - Finish |
OFF ROAD |
38 |
RICHARD STEWART
CARIN LOGAN |
10 |
SUBARU IMPREZA |
SF8 - Monaughty - Finish |
OFF ROAD |
39 |
SANDY ARBUTHNOTT
IAN ARBUTHNOTT |
12 |
METRO 6R4 |
TC8 - Monaughty - Arrival Control |
2WD ONLY |
41 |
PETER STEWART
PHIL SHORTT |
7 |
FORD FIESTA ST |
SF6 - Balloch Wood - Finish |
OFF ROAD |
42 |
STEVEN SMITH
RUSSELL FAIR |
7 |
PEUGEOT 206 RC |
SF7 - Backstripes - Finish |
MECHANICAL |
47 |
ALASDAIR REID
DONALD URQUHART |
12 |
MITSUBISHI LANCER EVO 8 |
SF4 - Craigend Hill - Finish |
MECHANICAL |
49 |
MIKE GRANT
GRAHAM KELMAN |
12 |
SUBARU IMPREZA |
TC3 - Rosarie - Arrival Control |
ENGINE |
52 |
JIM ROBERTSON
GEORGE MYATT |
4 |
CITROEN C2 R2 |
SF8 - Monaughty - Finish |
MECHANICAL |
53 |
IAIN HAINING
MAIRI RIDDICK |
3 |
VAUXHALL NOVA |
SF7 - Backstripes - Finish |
DRIVE SHAFT |
54 |
STEWART DAVIDSON
BREAGHA DOBNEY |
5 |
FORD ESCORT |
TC6 - Balloch Wood - Arrival Control |
MECHANICAL |
55 |
BLAIR MCCULLOCH
ALEX MCCULLOCH |
3 |
VAUXHALL NOVA |
SF4 - Craigend Hill - Finish |
OTL |
56 |
TOM HYND
SUE HYND |
3 |
PEUGEOT 205 GTI |
SF8 - Monaughty - Finish |
ROLLED |
58 |
ALEX PIRIE
DAVID LAW |
2 |
VAUXHALL CORSA |
SF4 - Craigend Hill - Finish |
MECHANICAL |
63 |
JORDAN BLACK
MICHELLE FALCONER |
3 |
PEUGEOT 205 GTI |
SF5 - Gartly Moor - Finish |
MECHANICAL |
66 |
NEIL REDFORD
LORNA WEIR |
4 |
HONDA CIVIC JORDAN |
SF3 - Rosarie - Finish |
STOPPED IN STAGE |
68 |
BILL DAVIDSON
GERRY PARK |
4 |
VAUXHALL NOVA |
SF4 - Craigend Hill - Finish |
MECHANICAL |
73 |
ROB ASHWELL
LAURA STUART |
4 |
CITROEN C2 GT |
TC2 - Cooper Park 2 - Arrival Control |
DRIVE SHAFT |
75 |
SCOTT MACDONALD
ALLAN WILLIAMSON |
2 |
PEUGEOT 106 |
SF6 - Balloch Wood - Finish |
OFF ROAD |
80 |
GORDON MACKAY
STEWART WILSHIRE |
4 |
PEUGEOT 106 GTI |
SF4 - Craigend Hill - Finish |
ENGINE |
81 |
KENNY MUNRO
PETER MUNRO |
2 |
VAUXHALL CORSA |
SF8 - Monaughty - Finish |
OTL |
82 |
LIAM WOOD
STEPHEN STRUTHERS |
2 |
PERODUA 660 |
TC4 - Craigend Hill - Arrival Control |
MECHANICAL |
91 |
CRAIG ROBB
GRAEME ROBERTSON |
9 |
FORD SIERRA |
SF5 - Gartly Moor - Finish |
OFF ROAD |
97 |
DONALD MACNEILL
CARA MACNEILL |
3 |
TALBOT SUNBEAM |
SF8 - Monaughty - Finish |
OFF ROAD |
101 |
BARRY MORRISON
DAVE ROBSON |
4 |
FORD PUMA S1600 |
SF3 - Rosarie - Finish |
OFF ROAD |
104 |
SCOTT GRANT
STEWART HURST |
12 |
MITSUBISHI LANCER EVO 5 |
SF5 - Gartly Moor - Finish |
OFF ROAD |