1 |
LEO GROUP / WALKER GROUNDWORKS
EUAN THORBURN
PAUL BEATON |
FORD FOCUS WRC 01 |
12 |
2 |
OAKBANK SERVICES AND BILLY POWER TOOLS
DAVID BOGIE
KEVIN RAE |
FORD FIESTA R5+ |
12 |
3 |
R EARSMAN / RALLYTECH / HOLY SOCKS
JOCK ARMSTRONG
PAULA SWINSCOE |
SUBARU IMPREZA + |
12 |
4 |
BSW TIMBER - SUPPLYUK HIRE SHOPS
MIKE FAULKNER
PETER FOY |
MITSUBISHI LANCER EVO IX |
12 |
5 |
CULLODEN CAR SALES / TOP CAR / ROM MECHANICAL
DONNIE MACDONALD
ANDREW FALCONER |
MITSUBISHI LANCER EVO 9 |
12 |
6 |
SWIFT GROUP / HOLTON HOMES
MATT EDWARDS
WILL ROGERS |
MITSUBISHI LANCER EVO 9 |
12 |
7 |
MCCOMBIE BUILDERS / MAC PLUMBING / ALAN SCOTT
BRUCE MCCOMBIE
MICHAEL COUTTS |
MITSUBISHI LANCER EVO 9 |
12 |
8 |
HARDIE ENGINEERING / HOLMPARK CARAVANS / BS ELECTRICAL
MARK MCCULLOCH
JAMES HAUGH |
SUBARU IMPREZA |
12 |
9 |
BLACKWOOD PLANT HIRE
ANDREW GALLACHER
JOSH DAVISON |
MITSUBISHI LANCER EVO 9 |
10 |
10 |
FRANKS INTERNATIONAL / OPS GROUP / CAINTECH / UNICONN
DOUGAL BROWN
LEWIS ROCHFORD |
MITSUBISHI LANCER EVO 9 |
12 |
11 |
SONTEX W SCRUTON OXET
STEVE BANNISTER
LOUISE RAE |
FORD ESCORT MK2 |
6 |
12 |
IAN PETRIE BUILDINGS / CREBRIDGE HOTEL / JOHN MCKEOWN
CRAIG MCMIKEN
CRAIG WALLACE |
MITSUBISHI LANCER EVO 9 |
12 |
14 |
IAN BROLL JOINER AND FUNERAL DIRECTOR
FRASER WILSON
JANE NICOL |
MITSUBISHI LANCER EVO 9 |
10 |
15 |
JOHN RINTOUL
ROSS HYND |
HYUNDAI ACCENT WRC |
12 |
16 |
ROBERTSONS OF DUNS COACHES & SELF DRIVE HIRE
DALE ROBERTSON
PAUL MCGUIER |
MITSUBISHI LANCER EVO 9 |
10 |
17 |
LEE HASTINGS
MICHAEL CRUICKSHANKS |
SUBARU IMPREZA |
12 |
18 |
SCHONEVILLE SAAB
GRAEME SCHONEVILLE
MICHAEL HENDRY |
HONDA CIVIC TYPE R |
7 |
19 |
BURNHOUSE MOT CENTRE
ROBERT HARKNESS
MICHAEL CURRY |
BMW 316I |
9 |
20 |
FRASER MACNICOL
STEPHEN O'HANLON |
MITSUBISHI LANCER EVO 6 |
12 |
21 |
ROYAL AERO / DIRTIFISH RALLY SCHOOL
CALUM M MACLEOD
CLAUDIA MACLEOD |
MG S2000 |
12 |
22 |
SCOTTISH GRITTING / JOHN DEERE FORESTRY
GREG MCKNIGHT
CHRIS MCKNIGHT |
FORD ESCORT MK2 |
4 |
23 |
RADDERY SAWMILL LTD
ALASDAIR ANDERSON
RICHARD SUTHERLAND |
SUBARU IMPREZA |
12 |
24 |
SCOTT MCCOMBIE
KEVIN SIM |
MITSUBISHI LANCER EVO 8 |
12 |
25 |
MULTI FUEL STOVE COMPANY / JEWSON
CALLUM ATKINSON
KEITH RIDDICK |
FORD FIESTA |
7 |
26 |
KRJ CONSTRUCTION LTD
KIERAN RENTON
DAVE ROBSON |
FORD FIESTA R200 |
4 |
27 |
IAIN HAINING
MAIRI RIDDICK |
VAUXHALL NOVA |
3 |
28 |
ALASDAIR S GRAHAM
LAURA STUART |
VAUXHALL CORSA |
4 |
29 |
MSIS INDUSTRIAL SERVICES / NEIL SMITH FLOORING LTD
STEVEN SMITH
DANIEL JOHNSTONE |
FORD ESCORT MK1 |
6 |
30 |
G2 INTERIORS / DAVID BURDEN (CARS) LTD
GRANT INGLIS
ROBERT GRAY |
HONDA CIVIC |
4 |
31 |
PALMERSTON GROUP
CHARLES BLAIR
MARK ROBERTS |
PEUGEOT 205 GTI |
3 |
32 |
JRD EQUIPMENT ELLON
KEVIN ROBERTSON
MURRAY STRACHAN |
MITSUBISHI LANCER EVO 8.5 |
12 |
33 |
DW CONSTRUCTION
BILLY MCLELLAND
SHONA HALE |
OPEL KADETT 400 |
9 |
34 |
IAIN WILSON
JOHN FREW |
VAUXHALL NOVA |
4 |
35 |
DC 7 VENDING / DAVID BURDEN CARS
DUNCAN CAMPBELL
GAVIN CHISHOLM |
HONDA CIVIC |
4 |
36 |
ELLYA GOLD
JEAN HAY |
MITSUBISHI LANCER EVO 6 |
12 |
37 |
80:20 / CREST GLAZING LTD / JOHN MCCOMBIE MOTOR REPAIR
GEOFF GOUDIE
CHRISTOPHER ROBERTSON |
SUBARU IMPREZA |
12 |
38 |
JANTECH AUTOSERVICES
JAN BUDGE
FIONA SCARRETT |
SUBARU IMPREZA |
12 |
39 |
PENPONT GARAGE & G B LUBRICANTS
JIM ROBERTSON
COLIN MAXWELL |
CITROEN C2 R2 |
4 |
40 |
E WATSON AND SON / CAMPBELLS GARAGE
SCOTT MACBETH
DANNY SUTHERLAND |
VAUXHALL NOVA |
2 |
41 |
SEDITAS CARS / CENTRAL GARAGE
DEREK CONNELL
LAURA MARSHALL |
VAUXHALL CORSA |
2 |
42 |
SCOTT PEACOCK
CRAIG SERVICE |
PEUGEOT 205 GTI |
3 |
43 |
PHG SAFETY SERVICES LTD. / GALLOWAY COUNTRY COTTAGES
ANGUS LAWRIE
GEORGE MYATT |
VAUXHALL NOVA |
2 |
44 |
ARNOLD CLARK & OAKTREE GARAGE
ALEX CURRAN
HEATHER GRISEDALE |
VAUXHALL CORSA |
4 |
45 |
HTW PET SERVICES
ADRIAN STEWART
TOM HYND |
PEUGEOT 205 GTI |
3 |
46 |
QTS GROUP
BLAIR BROWN
RICHARD SIMMONDS |
PEUGEOT 205 1.6 GTI |
3 |
47 |
DONALD PEACOCK
KIRSTY RIDDICK |
PEUGEOT 205 GTI |
3 |
48 |
PEARSONS OF DUNS
COLIN AITCHISON
GARRY PEARSON |
VAUXHALL CHEVETTE HSR |
9 |
49 |
ALBYN GARAGE ABERDEEN LTD
SIMON HAY
CALUM JAFFRAY |
PEUGEOT 205 GTI |
3 |
50 |
ALL ENGINEERING SERVICES LTD
ANDY CHALMERS
MARTIN MACCABE |
PEUGEOT 205 |
3 |
51 |
RADDERY SAWMILL LTD
JAKE ANDERSON
RUSSELL KESSACK |
FORD FIESTA ST |
7 |
52 |
DS MOTORS / FIRST GLASS CLEANING
DAVID CAMERON
DOUGLAS CAMERON |
FORD ESCORT MK2 |
5 |
53 |
THOMAS MARTIN BLASTING / NICK TAYLOR ENGINEERING
NICHOLAS TAYLOR
PAUL GRIBBEN |
SUBARU IMPREZA |
12 |
54 |
BRIAN HEWIT CONSTRUCTION
LINZI HENDERSON
GORDON CHALMERS |
MG ZR |
2 |
55 |
THAARIQUE FAZAL
CHRISTOPHER HUNTER |
PEUGEOT 205 GTI |
3 |
56 |
COMPLETE CLEANING SERVICES
DONALD CARSLAW
JOHN DUKE |
FORD FIESTA ST |
7 |
57 |
ALLAN MCDOWALL ELECTRICAL
PAUL SHARP
MICHAEL SHARP |
PEUGEOT 206 |
2 |
58 |
JIM SHARP
KENNY MARCHBANK |
MITSUBISHI LANCER EVO |
12 |